Omega Boya

2003 yılında kurulan firmamız, kurulduğu günden bugüne  “maksimum müşteri memnuniyeti” ilkesiyle tüm müşterilerine özenle hizmet vermektedir. Gerektiğinde müşteriye özel ürünlerle ve doğru işe doğru ürün önerileriyle kalitemizin yanında uzmanlığımızla da fark yaratmaktayız. Büyüklü küçüklü birçok firma ile çalışmalarımızda tek tek her müşteriye olan ilgimiz, paylaştıkça artan bilgimiz ve boyalarımızla beraber kovalarımıza akıttığımız tecrübemizle hep beraber büyümekteyiz.

Durmak bilmeyen Ar-Ge’miz ve her hatayı yakalayan kalite kontrol departmanımız ile sanayi boyaları sektöründe yenilikçi adımlarla ilerlemekteyiz. Tam bir ekip ruhu ile çalışan OMEGA ailesi olarak  hem tedarikçilerle hem müşterilerle kurduğumuz yakın ilişkilerle iletişimin gücünü işimize katmaktayız.

Sahip olduğumuz ISO 9001:2015 belgesi ve TSE belgeli ürünlerle kalitemizi tescilleyerek yurtiçi ve uluslararası alanda FERRO markasıyla siz değerli müşterilerimize kolaylık ve ekonomik çözümler sağlamaktayız. Yenilikçi vizyonumuz ile müşterilerimize kaliteli ve süratli hizmet sağlamak başlıca hedeflerimizdendir.

Sizlerle uzun ve verimli bir işbirliğine başlamaktan mutluluk duyacağız.

Kataloğumuz